Menu Zamknij

Firma transportowa Łukasz Saranek jest niewielką, lecz prężnie rozwijającą się firmą na rynku z siedzibą w Przygodzicach k/Ostrowa Wielkopolskiego. Działalność koncentruje się wokół specjalistycznych usług realizowanych w kraju i za granicą, związanych z transportem samochodów osobowych i użytkowych. Nasze usługi skierowane są do małych i średnich firm oraz osób prywatnych.

Posiadamy autotransportery przewożące do 11 pojazdów, wyposażone w nowoczesne systemy GPS, pozwalające bezbłędnie zlokalizować miejsce docelowe oraz umożliwiające stały monitoring ciężarówek i towarów.

Naszym głównym atutem jest zespół doskonale wyszkolonych kierowców z szerokim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym.

Przewozy wykonujemy nowoczesnym taborem specjalistycznym: ciężarówkami Mercedes, MAN oraz Renault zabudowanymi najwyższej klasy sprzętem Lohr. Nowoczesne zaplecze warsztatowe, jego wyposażenie, a także doświadczenie pracowników zapewniają sprawną obsługę sprzętu transportowego, jakim dysponuje przedsiębiorstwo.

Wykwalifikowana kadra pracownicza oraz wieloletnie doświadczenie w transporcie aut pozwala nam zaoferować usługę na najwyższym poziomie, dostosowaną do indywidualnych potrzeb, a przed wszystkim gwarantującą bezpieczeństwo przewożonych przez nas samochodów oraz pełne zadowolenie klientów.